Apple Watch Series 5 ve Watch SE’deki Önemli Bir Hatayı Gideren watchOS 7.3.1 Yayınlandı

Apple, Apple Watch Series 5 ve Apple Watch SE'deki büyük bir şarj sorununu düzelten watchOS 7.3.1'i yayınladı. Güncelleme yalnızca bu iki model için mevcuttur.

Apple, Apple Watch Series 5 ve Apple Watch SE'deki şarj sorununu çözen akıllı saat işletim sistemi watchOS'in "7.3.1" sürümünü yayınladı. WatchOS 7.3'ün piyasaya sürülmesinden sadece birkaç hafta sonra ortaya çıkan watchOS 7.3.1, işletim sisteminin en son sürümüne yapılan en küçük güncellemelerden biridir.

WatchOS 7.3 güncellemesiyle, güç tasarrufu modu açıldığında bazı Apple Watch Series 5 ve Apple Watch SE modelleri şarj olmuyordu. Sadece bu iki model için piyasaya sürülen WatchOS 7.3.1, tam olarak bu soruna odaklanıyor ve şarj olmama sorununu ortadan kaldırıyor.

Apple Watch Series 5 veya Apple Watch SE'ye sahipseniz iPhone'unuzdaki Apple Watch uygulamasında Genel> Yazılım Güncelleme adımlarına gidin. Akıllı saatinizi uygulayarak güncelleyebilirsiniz. Güncellemeyi gerçekleştirirken, akıllı saatinizin iPhone bağlantısı aralığında olması ve şarjının yüzde 50'nin üzerinde olması gerekir. Güncellemenin diğer Apple Watch modelleri için yayınlanmadığını bir kez daha hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.