Fitbit’in çocuklara yönelik akıllı bileklik modeli yolda: Ace 3

Geçtiğimiz günlerde Amerikan devi Google tarafından satın alınan Fitbit, yakında Ace 3 adlı çocuklar için yeni bir akıllı bileklik modelini duyuracak. Cihazın özellikleri ve yüksek kaliteli basın görüntüleri internete sızdı. Cihaz, 1,47 inç diyagonal ve 240 × 240 piksel çözünürlüklü OLED dokunmatik ekrana sahip olacak. Fitbit Ace 3 için üretilen kayışlar çeşitli renklerde satışa sunulacak. Standart fonksiyonlar arasında gidilen mesafenin ölçülmesi, yakılan kalori, uyku süresi vb. Yer alırken, koşu ve bisikletin spor modları arasında olduğu belirtiliyor. Akıllı bileklik, Bluetooth kablosuz teknolojisini kullanarak Android ve iOS işletim sistemlerini kullanan akıllı telefonlarla iletişim kurabilecek. Neme karşı korumalı cihaz 172 × 26 × 90 mm ve 70 gr'dır. Şarj edilebilir pil, tek bir şarjla sekiz güne kadar dayanır. Konya Escort

Konya Travesti

Sex Hikayeleri Cihazın tamamen şarj olması yaklaşık iki saat sürecektir. Fitbit Ace 3'ün resmi tanıtımının 15 Mart'ta gerçekleşeceği belirtildi.

Bunlara da Göz Atın

Apple, çabuk yıpranan kablolar için çözüm geliştiriyor

Apple'ın yeni patent başvurusu, hızla yıpranan ve bir süre sonra işlevini yitiren kabloları şarj etmek için bir çözüm sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now