Fragmanı Olay Oldu: RTÜK’ün İnceleme Başlattığı ‘Kimsesizler’ İçin Bakanlıktan da Açıklama Geldi

Dizide Ali Kaan Çocuk Evi'nin açılışını yapan Mahir Boztepe karakteri, "Aile bu dünyadaki en önemli varlıktır. Ailesi olmayanlar hiçbir şeydir. Aileler de sana gelecek, bakacaklar. saçından sonra, başından, tırnaklarından, dişlerinden, alışkanlığından, suyundan sonra bacaklarına sarılacaksın, o barınakta köpekler var, beni seçip beni seçmeye çalışan köpekler var, işte böyle davranacaksın. Ne dersem diyeyim! Ağlamayacak yiyecek yok. ”Dizinin tanıtımlarında çocuk koruma sistemi ile ilgili yeterli bilgi bulunmadığına dikkat çeken bakanlık, çocuklar için sert dedi ve fragmanın halkı yaraladığına dikkat çekti. vicdan azabı ifade ediyor.

Bakanlığın yazılı açıklamasında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin yalnız olmadığına dikkat çekilmemeli" iddiasına yer verildi. Açıklamada, devletin imkanlarını ve sosyal hayatını harekete geçirdiği iddia edildi. ihtiyacı olan tüm vatandaşlara hizmet modelleri. T e Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, yetimlerle ilgili dizilere ilişkin yaptığı açıklamada, "Yarınımız olan çocuklarımızı korumak için onlara zarar vermeyecek bir yayın dili yaratabileceğimize inanıyoruz."

Bunlara da Göz Atın

Hakan Taşıyan Karaciğer Nakli Oldu: Böbrek Nakli de Yapılacak

Yaklaşık 4 aydır Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi gören şarkıcı Hakan Taşıyan'a uygun karaciğer bulunarak nakledildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now