PlayStation 5’in Arayüz Ses ve Müziklerini Ortaya Koyan Yeni Videolar Paylaşıldı

Sony kısa süre önce PlayStation 5'in arayüzünü tanıttı ve şimdi PS5 arayüzünün sesini ve müziğini gösteren yeni videolar da paylaşıldı.

Sony, geçtiğimiz gün State of Play etkinliğinde ilk kez yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'in kullanıcı arayüzünü göstererek, yeni nesil konsolun sadece görünümüyle değil, sunduğu olanaklarla da oyuncuları memnun edeceğini gösterdi. Şov ile PS5'i deneyimleme fırsatı bulan Japon teknoloji siteleri ve oyun yayıncıları da PlayStation 5'in arayüzünü gösteren videolarını yayınlamaya başladılar. Ancak Sony'nin paylaştığı videonun aksine arayüz seslerini duyabiliyoruz ve Yayıncılar tarafından paylaşılan videoda anlatıcı olmadığı için PlayStation 5'in müziği daha net. Burada en önemli nokta, Kontrol Merkezini açmak için oynadığımız oyundan çıkmamıza gerek olmamasıdır.

PlayStation 5 arayüzünü gösteren ilk video

PlayStation 5 arayüzündeki bir diğer yeni ve popüler özellik de Etkinlikler olacak. Bu özellik ile karşılaşacağınız kartlar sayesinde yeni oyun fırsatlarından haberdar olacak, bir oyunun istenilen zorluk seviyesine atlayabileceksiniz.

PlayStation 5 arayüzünü gösteren ikinci video

PlayStation 5'ten bahsetmişken; Sony, yeni nesil oyun konsollarının Türkiye fiyatını resmi olarak açıkladı. Buna göre PlayStation 5'in disk sürücü standart versiyonu Türkiye'de 8299 £ fiyat etiketine sahip olacak. PS5 Dijital Sürüm 2021 yılında ülkemize gelecek ve satışa çıkacağı tarihe yakın bir tarihte fiyatı açıklanacak.

Sony tarafından yayınlanan PlayStation 5 arayüzü tanıtım videosu

Bunlara da Göz Atın

Cyberpunk 2077 1.1 Yamasının Konsol Sürümlerine Getirdiği Geliştirmeleri Gösteren Karşılaştırma Videosu

Yakın zamanda Cyberpunk 2077 için bir yama, odak noktasında stabilizasyon geliştirmeleri ile yayınlandı. PC, konsollar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now